רוצה לשוחח

פניה בוואטסאפ

פניה במייל

נדל"ן בפמגוסטה | וילות ודירות למכירה באיה נאפה במחירים מצוינים

מחיר (prices) - slider
מחיר (prices) - inputs
  €
  €
מחיר: 235,000 €

פמגוסטה (איה נאפה)

מחיר: 477,000 €
מחיר: 390,000 €
מחיר: 752,000 €
מחיר: 265,000 €
מחיר: 207,000 €
מחיר: 139,000 €
מחיר: 465,860 €
מחיר: 269,000 €
מחיר: 431,000 €
מחיר: 198,000 €
מחיר: 535,000 €
מחיר: 440,000 €

השקעה בפמגוסטה- האם זה בשבילכם? כמה דברים שכדי לדעת

קצת על מחוז פמגוסטה:

מחוז פמגוסטה ממוקם בצד המזרחי של קפריסין והוא משלב בתוכו ערים יפות וכפרים.

רבים מהישראלים כבר מכירים את העיירות והכפרים הנמצאים בו: איה נאפה, פרוטארס, פאראלימני, אבגורו, פרנארוס, סוטירה, ליופטרי ודריניה.

מחוז זה הוא ללא ספק אחד המחוזות הכי מרהיבים בקפריסין. הוא מאופיין בנופים הרריים יפהפיים ועשיר בחופי ים מרהיבים (ומים כחולים וצלולים) שהמפורסמים בהם הם חוף עץ התאנה (פיג טרי) ומקרוניסוס, הממוקמים באיה נאפה. בזכות הנופים המגוונים וחופיו הקסומים, קיבל מחוז פמגוסטה הכרה כיעד עיקרי לתיירים ומשקיעים כאחד.

אבן החן הזו מושכת משקיעים המעריצים נופים טבעיים ומחפשים סביבה להשקעה בטוחה, במיוחד בזכות המחירים הנוחים של שירותים חיוניים כגון בתי ספר, גני ילדים, וממוצע המחירים הכללי של קפריסין הנמוך ביעור ניכר מאשר זה של ישראל. לקריאה נוספת על הפרטים שהופכים את המגורים בפמגוסטה לאטרקטיביים, לחצו כאן.

תעשיית התיירות הצומחת בעיר מבטיחה זרימה קבועה של מבקרים ויוצרת שוק נדל"ן דינמי עם הזדמנויות להשקעות לטווח קצר בבתים לנופש והשקעות תיירותיות. הביקוש התיירותי משפיע לטובה על היציבות והצמיחה של שוק הנדל"ן בפמגוסטה.

תעשיית התיירות כעוגן כלכלי למחוז פמגוסטה

מחוז פמגוסטה מציג עצמאות כלכלית ויציבות בשל תעשיית התיירות המקומית הצומחת. פמגוסטה נהנית מתיירות פנימית יציבה שתורמת לשוק נדל"ן יציב. תיירות הפנים מעניקה תחושת ביטחון למשקיעים בעולם של אי-ודאות גלובלית והופך אותה ליעד מושך להשקעות נדל"ן לטווח הארוך.

בהשוואה למחוזות אחרים, פמגוסטה מובילה מבחינת תעשיית התיירות שלה, מה שהופך אותה ליעד אידאלי למשקיעים שמחפשים להשכיר את נכסיהם לטווח בינוני-קצר.

מעוניינים לחקור לעומק את הפוטנציאל הגלום בהשקעה בקפריסין? כתבנו מדריך מפורט שייתן לכם את כל המידע הנחוץ כדי להשקיע בחוכמה.

פמגוסטה ככפר גלובלי לחברות שנהנות מהטבות המס של קפריסין:

כלכלתה של קפריסין מבוססת בעיקרה על שירותים, כגון: ביטוח, בנקאות ושירותים חיוניים אחרים, כאשר בשילוב עם שיעור מס תאגידי של 12.5% היא מהווה מוקד למספר הולך וגדל של משקיעים. להרחבה בנושא מיסוי בקפריסין לחצו כאן.

הנוכחות של עסקים בינלאומיים וחברות גלובליות הבוחרות בקפריסין כיעד בטוח להקמת שלוחות ומרכזים ארגוניים כמרכז העסקים שלהם, יוצרת ביקוש לנכסים להשכרה ונדל"ן.

במחוז פמגוסטה תוכלו למצוא שלוחות של חברות גלובליות מובילות שנוכחותן מובילה לצמיחת השוק, וניתן למצוא בו הזדמנויות מעניינות למשקיעים המחפשים השקעות רווחיות.

נמל איה נאפה 

הנמל והמרינה של איה נאפה נחשבים למתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית. הם תוכננו לתת מענה לייבוא רב שעובר בנמל, ליאכטות וסירות יוקרתיות, לצד מתן שירותים יוקרתיים, כמו אוכל משובח, קניות ופנאי, כולל יחידות מגורים יוקרתיות.

מיקומה האסטרטגי של המרינה באיה נאפה התוססת מציב אותה כמוקד משיכה לתיירים ולחובבי יאכטות. פיתוח המרינה מהווה ברכה לכלכלה המקומית, מעורר צמיחה באמצעות תיירות, הזדמנויות עבודה ומשיכת השקעות גלובליות.

המרינה מציבה את איה נאפה כסמל לפיתוח המואץ של פמגוסטה, דבר המשפיע בצורה ישירה על מגזרי הנדל"ן והתיירות היוקרתיים.

ביטחון אישי וקהילתיות- שיעורי פשיעה נמוכים במיוחד

הביטחון האישי הוא נושא קריטי למשקיעים, במיוחד לאלה המחפשים להשקיע בנכסים שמיועדים למשפחות. מחוז פמגוסטה נחשב לאחד מהמקומות הבטוחים ביותר באי, ותחושת הביטחון הזו חשובה מאוד עבור תושבים ומשקיעים כאחד.

קפריסין בכלל ופמגוסטה בפרט מעודדים רוח קהילתית מקבלת ומזמינה כלפי תושבים מקומיים ותיירים כאחד. הסובלנות הקהילתית מהווה בסיס איתן לצמיחת המחוז ולהיותו מרכז עסקי ותרבותי מתפתח.

280 ימי תיירות בשנה

מזג האוויר הנוח של קפריסין מושך אליה תיירים כ-280 יום בשנה.

בזכות חופי הים הקסומים של פמגוסטה, נופיה הכפריים והיותה מוקד משיכה לתיירים, היא עוזרת לתעשיית ההשכרות קצרות הטווח ומוסיפה קסם לפוטנציאל ההשקעה בעיר.

האזור בעל מזג אוויר נעים, והוא מאפשר חופשה נעימה מול חופי הים המדהימים ואפשרויות הפנאי הבלתי מוגבלות.
בזכות פוטנציאל ההשכרה לאורך כל כך הרבה ימים במהלך השנה, רכישת נכס להשקעה באזור פמגוסטה מהווה הזדמנות מצוינת לתשואה במחירים נוחים.

סיכום:

מחוז פמגוסטה מגלם בתוכו שלל הזדמנויות להשקעה, הן בפן המסחרי והן בסקטור הנדל"ן למגורים.

הוא מהווה יעד מצוין למשקיעים בזכות גורמים חלוקה נכונה של מקורות כלכליים אשר שומרים על המחוז כמקום עם הכנסה גבוהה, כאשר תיירות היא אבן הבינה של מחוז זה.

המיסוי הנוח שממשלת קפריסין מציעה, מעודדת השקעה באי. פמגוסטה, על שלל האטרקציות, המחירים הנוחים, והקרבה לים, מהווה יעד אטרקטיבי לחברות מגיעות לאזור פמגוסטה לפתוח בהם את המרכזים לניהול הארגונים שלהם.

כל אלו מהווים גורמים אשר מחזקים את הסיברות למגמות תשואה יציבה לצד עליית ערך הנכסים.

קרא עוד

רוצים לקבל מידע על אפשרויות השקעה נדל"ן בקפסין?

מלאו את הפרטים הבאים , ונציג יחזור אליך בהקדם!

הזמנה לוובינר השקעות מעבר לים

יש לכם הון עצמי של 600 אלף ש"ח ואתם מעוניינים בצבירת נכסי נדל"ן מניבים?

יש לנו טיפים בשבילכם איך עושים את זה בקפריסין! מדי כמה שבועות אנו עורכים וובינרים שילמדו אתכם כיצד לזהות עסקאות עם פוטנציאל גבוה, כיצד לגייס הון, וטעויות להימנע מהן ברכישת נכסים.

מלאו את הפרטים הבאים

ונציג יחזור אליך בהקדם!

אנא בחרו את סוג השירות הרצוי, ניתן לבחור יותר מאחד