רוצה לשוחח

פניה בוואטסאפ

פניה במייל

דירות למכירה בלרנקה קפריסין | נדל"ן בלרנקה

מחיר (prices) - slider
מחיר (prices) - inputs
  €
  €
מחיר: 330,750 €

לרנקה

מחיר: 135,000 €
מחיר: 390,000 €
מחיר: 640,500 €
מחיר: 420,000 €
מחיר: 399,000 €
מחיר: 260,000 €
מחיר: 850,000 €
מחיר: 408,177 €
מחיר: 547,000 €
מחיר: 320,000 €
מחיר: 350,000 €
מחיר: 199,500 €
מחיר: 470,000 €
מחיר: 210,000 €
מחיר: 360,000 €
מחיר: 170,000 €
מחיר: 635,000 €

נדל"ן בלרנקה- מדריך לתשואות נדל"ן שנת 2024

דירות למכירה בלרנקה (קפריסין) נחשבות השקעה מעולה אשר טומנת בחובה פוטנציאל של תשואה של בין 7%-5% בשנה (נקודת מוצא שמרנית יחסית). משנת 2019 ועד לשנת 2024, שוק הנדל"ן בקפריסין מראה עלייה יציבה בערך ובתשואות של הנכסים, מה שהופך את השוק הזה לנתיב פנסיוני מעולה.

רקע על לרנקה

לרנקה, עיר יפיפייה בלב החוף הדרום-מזרחי של קפריסין, על שמה קרוי גם המחוז כולו. היא בעלת היסטוריה עשירה, וכיום היא היורשת של ממלכת קיטיון העתיקה. לרנקה ידועה גם בשם "סקאלה", והיא ידועה גם כמקום הולדתו של הפילוסוף הנודע זינו.

כיום היא העיר השלישית בגודלה בקפריסין, ואוכלוסייתה מונה כ-144,900 תושבים.

מחוז לרנקה חווה זינוק בשוק הנדל"ן שלו, מה שתרם לצמיחה הכוללת שנצפתה ברחבי קפריסין.

הכנו לכם מדריך מעמיק אשר ינתח מדוע לרנקה עומדת כהזדמנות מבטיחה למשקיעי נדל"ן וישפוך אור על הסיבות אשר גורמות למגמה חיובית במכירות הנכסים בעיר.

ראוי לציין, כי נכסי הנדל"ן המשתלמים ביותר ברחבי האי ממוקמים בלרנקה. משפחות המחפשות לקנות נכס על מנת להפוך את לרנקה לעיר מגוריהן ייהנו מאקלים נעים, מיחס ידידותי מצד תושבי העיר, מהחופים היפים, מיוקר המחיה הנוח, מהקסם ההיסטורי ומאורח החיים הנינוח והבטוח.

אספנו עבורכם את כל הידע הנדרש כדי להכיר את המחוז על בוריו במדריך על מחוז לרנקה

שוק הנדל"ן הצומח בקפריסין והשפעותיו על מחוז לרנקה

מגזר הנדל"ן בקפריסין חווה צמיחה משמעותית בשנת 2023 הן בזכות מגמת העלייה הבולטת בהיקף העסקאות לרכישת נכסים והן בשווי של נכסי הנדל"ן. באופן מסורתי, מוקדי סצנת הנדל"ן של קפריסין היו מרכזים עירוניים גדולים, כמו: ניקוסיה, לימסול ולרנקה, שבהם הביקוש המקומי היה הכוח המניע העיקרי.

מחיר דירה בקפריסין לפי מטר
מחיר ממוצע למטר נדל"ן בקפריסין

לעומת זאת, אזורי נופש על החוף, כמו פאפוס ופמגוסטה, תלויים במידה רבה באינטרסים ובהשקעות של תושבי חוץ.

תוכנית מגורי הקבע האטרקטיבית של קפריסין(כחלק ממהלך רילוקשיין לקפריסין) אשר מוּנעת ע"י השקעות (מינימום 300,000 אירו) הייתה אבן שואבת למשקיעים זרים, במיוחד לאזרחים שאינם באיחוד האירופי. זרם זה של השקעות זרות לא רק חיזק את מכירות הנכסים אלא גם דחף את הפיתוח הכלכלי באזורים אלה, מה שהוביל לשיפור התשתיות ולהגדלת הזדמנויות התעסוקה.

בנובמבר 2023, רשם שוק הנדל"ן המקומי עלייה מדהימה של 7% במכירות הנכסים ברחבי הארץ בהשוואה לתקופה המקבילה בשנה הקודמת. נתונים מצטברים מינואר עד נובמבר 2023 חשפו זינוק מרשים של 18% במכירות נכסים, דבר שמדגיש את הצמיחה המתמשכת של הענף.

יתר על כן, קפריסין מציעה סביבה עסקית נוחה והטבות מס אטרקטיביות, מה שמעודד משקיעים בינלאומיים לחקור את הזדמנויות הנדל"ן במדינה.

כתבנו מדריך להשקעות נדל"ן בקפריסין שיעזור לכם להבין יותר לעומק כיצד ניתן להפוך השקעה בנדל"ן למכשיר פנסיוני מעולה.

זכוכית מגדלת לשוק הנדל"ן של לרנקה

לרנקה התגלתה כשחקנית מפתח בשוק הנדל"ן של קפריסין וכאפשרות השקעה מצוינת. בנובמבר 2023, לרנקה חוותה עלייה יוצאת דופן של 57% במכירות הנכסים בהשוואה לחודש המקביל ב-2022. עלייה משמעותית זו מעידה על התפתחות בהיצע הנדל"ן של העיר.

במהלך 11 החודשים הראשונים של 2023, לרנקה רשמה עלייה מרשימה של 34% במכירות הנכסים בהשוואה לשנה הקודמת. צמיחה יוצאת דופן זו מציבה את לרנקה כיעד אטרקטיבי הן עבור קונים והן עבור משקיעים המעוניינים לנצל את השוק העולה שלה.

מספר גורמים תורמים לשוק הנדל"ן המשגשג בלרנקה:

1. הרקע ההיסטורי העשיר של העיר והקשר עם קיטיון העתיקה אשר מוסיפים לקסמה ומושכים אנשים המחפשים שילוב של תרבות ושירותים מודרניים באזור מגוריהם.

2. לרנקה ממוקמת במיקום אסטרטגי בזכות ערוצי התחבורה הנוחים והיעילים שסביבה, כולל שדה תעופה בינלאומי ונמל מרכזי. נגישות זו הופכת את לרנקה לבחירה מושכת עבור תיירים ועסקים כאחד, ובסופו של דבר מניעה את הביקוש לנכסי נדל"ן.

תשואות על השקעות בנדל"ן בקפריסין
תשואות על השקעה בנדל"ן בקפריסין- נא לקחת בחשבון כי הערכים בטבלה מייצגים את שיעור השינוי באחוזים בערכי הנכסים לכל קטגוריה במהלך התקופות הזמן המצוינות. האחוזים מציינים את ההגברה או ההפחתה בערכים.

מהם ההיקפים של עסקאות בשוק הנדל"ן של לרנקה, ומי הם הקונים?

בשנת 2022 ובתחילת 2023, לרנקה חוותה עלייה בהיקף העסקאות של נכסי נדל"ן כאשר 1929 דירות ו-864 בתים 'החליפו ידיים', התושבים המקומיים רוכשים בעיקר נכסים למגורים. שוק נכסי יוקרה קטן אך צומח, והוא פונה לרוכשים תושבי חוץ, ביניהם אחוז גבוה של משקיעים ישראלים.

מתוך 864 הבתים שנמכרו בשנת 2022, כ-62.7% נמצאים בטווח המחירים של בין 77,000 אירו עד 278,000 אירו אשר מהווים אינדיקציה לסכומים הממוצעים בשוק. מתוכם, רוב העסקאות היו בטווח של 77,000 אירו עד 211,000 אירו.

עם זאת, בשונה מפאפוס ולימסול אשר מציעות וילות ונכסי נדל"ן יוקרתיים, נוף הנדל"ן של לרנקה מורכב בעיקר מדירות, מלונות ובתי הארחה (בסגנון airbnb). עם זאת, למרות האפשרויות המוגבלות יחסית של נכסים יוקרתיים, יוזמה חדשה לפיתוח אזור הנמל עתידה להפוך את אזור לרנקה לשופע בתי עסק שעתידים להעלות משמעותית את מחירי הנדל"ן באזור. הפיתוח יאפשר הקמה של בתי מלון, מסעדות ומרכזים מסחריים, ויוסיף פוטנציאל משמעותי לשוק.

אזורי הביקוש החמים בשוק הנדל"ן של לרנקה:

מקנזי

אזור מקנזי נמצא בקרבה לחוף מקנזי, אזור שכיום מאופיין בעיקר כאזור של תיירות פנים, דבר שמעלה את הביקוש למלונות, לתרבות ולשאר הנגזרות שציבור המבקרים דורש. באזור זה עתיד לקום פרויקט נדל"ן למגורים.

המגורים באזור מקנזי יאפשרו הגעה בדקות ספורות אל הטוב ביותר שיש ללרנקה להציע: מרכז העיר, החנויות ובתי הקפה של פיניקודס, חיי הלילה של מקנזי, השבילים להולכי הרגל של שכונת פיאלה פאשיה, ועוד.

מרכז העיר לרנקה

אזור מרכז העיר מבטיח למי שקונה כיום נדל"ן (בעיקר למגורים) קרבה לכל השירותים החיוניים: בתי ספר, גנים, קופות חולים, וכמובן תרבות מגוונת. זהו האזור הכי שווה להשקעה כיוון שהביקוש למגורים באזור זה עולה בצורה לינארית ועקבית לאורך שנים.

פיתוח האזור מושך גם חברות ובעלי עסקים להתמקם באזור, מה שמבטיח תעסוקה לאלו המתגוררים במרכז העיר.

דקליה – לרנקה

אזור דקליה הוא אחד מאזורי הווילות ונכסי היוקרה של העיר לרנקה. הוא נמצא בקרבה לים, ונחשב לאזור שקט ופסטורלי.

מנקודת מבט "נדל"נית", כל מי שרכש שם נכס ראה עליית ערך בנכס, בעיקר מפני שהאזור הזה עונה על דרישה מאוד פשוטה בקרב מי שרוצה לחיות בקפריסין – הוא מאפשר לחיות בווילות יפהפיות באזור שמאוד קרוב לים, ומי לא רוצה לחיות ככה? בסופו של דבר, המחירים של נכסים אלו אומנם יקרים יחסית, אך מחירי הנדל"ן בקפריסין מנגישים אותם לקהל די רחב.

אגם המלח לרנקה

אגם המלח בלרנקה הינו אזור שמוגדר כשמורת טבע. האגם הוא ביתם של מינים שונים של ציפורים כמו הפלמינגואים הוורודים-שחורים הנדירים.

כל האזור מאופיין בשטח טבע בתולי ונעים, מה שהופך את המגורים בסביבתו לחוויה מיוחדת במינה. מעטים זוכים בהזדמנות לקנות דירה או בית באזור זה כיוון שההיצע נמוך ביותר, ועל כן המחירים מתייקרים באופן טבעי.

סיכום

שוק הנדל"ן של לרנקה משגשג וניכרת עלייה בולטת במכירות הנכסים בחודשים האחרונים. המשמעות ההיסטורית של העיר, מיקומה האסטרטגי והתשתית האיתנה תורמים למשיכה אליה בקרב קונים ומשקיעים.

כעיר השלישית בגודלה בקפריסין, לרנקה מציעה מגוון רחב של אפשרויות נדל"ן, החל מנכסי מגורים ועד לפיתוחים מסחריים ומתן שירות להעדפות שונות של משקיעים.

בעוד ששוק הנדל"ן הכולל בקפריסין ממשיך לצמוח, לרנקה בולטת בביצועים יוצאי דופן. הגידול המשמעותי של העיר במכירות נכסים הן בנובמבר 2023 והן במהלך השנה, מבסס את מעמדה כמוקד מתפתח להזדמנויות נדל"ן.

קרא עוד
מניתוח של נכסים חדשים, הכוללים דירות שני חדרים וצמודי קרקע, המחיר הממוצע למטר עמוד על כ- €3,035.22

המחיר למ"ר לווילות וצמודי קרקע חדשים עומד כיום על מחיר של כ- €2,924.50 בממוצע.

אם לנכס יש בריכה, המחיר הממוצע למ"ר יעלה כ-€3,199.25

אם הנכס נמצא ליד הים או בעל נוף לים, המחיר הממוצע למ"ר יעלה כ- €4,555.98

אם לנכס יש בריכה, וגם נוף לים, המחיר הממוצע למ"ר יעלה כ-€5,208.87.

רוצים לקבל מידע על אפשרויות השקעה נדל"ן בקפסין?

מלאו את הפרטים הבאים , ונציג יחזור אליך בהקדם!

הזמנה לוובינר השקעות מעבר לים

יש לכם הון עצמי של 600 אלף ש"ח ואתם מעוניינים בצבירת נכסי נדל"ן מניבים?

יש לנו טיפים בשבילכם איך עושים את זה בקפריסין! מדי כמה שבועות אנו עורכים וובינרים שילמדו אתכם כיצד לזהות עסקאות עם פוטנציאל גבוה, כיצד לגייס הון, וטעויות להימנע מהן ברכישת נכסים.

מלאו את הפרטים הבאים

ונציג יחזור אליך בהקדם!

אנא בחרו את סוג השירות הרצוי, ניתן לבחור יותר מאחד